Vianočné trhy v Prievidzi 2019 program

Ako každoročne, tak aj tento rok sa v Prievidzi na Námestí Slobody budú konať Vianočné trhy. Návštevníci si môžu prezrieť a kúpiť výrobky rôznych remeselníkov, alebo si pochutnať na klasických dobrotách, ktoré sa už tradične spájajú s Vianočnými trhmi v Prievidzi. Na trhoch nechýbajú klobásky, cigánska v žemli, ako aj rôzne druhy Vianočných punčov a Varené víno od vinárov z celého Slovenska.

Grilované kura na Vianočných trhoch

Grilované kura priamo na Vianočných trhoch nenájdete. Nie je to klasické jedlo, ktoré sa bežne predáva na trhoch, hlavne nie na tých vianočných. Pokiaľ, ale budete na Vianočných trhoch v Prievidzi a budete mať chuť na grilované kura, sme tu pre Vás. Prídite si posedieť v teple a vychutnať si jedlo v kľude. Keď bude práve na námestí „milión ľudí“, radi Vás privítame u nás v Bistre pri Priore, ktoré nájdete hneď z druhej strany OD Prior Prievidza, 50 metrov od námestia, kde sa konajú Vianočné trhy 2019. Budeme pre Vás grilovať do večera a budeme mať otvorené pokiaľ budú ľudia 🙂

Čo Vás čaká na Vianočných trhoch

Mesto Prievidza si pre Vás počas obdobia konania trhov pripravilo bohatý sprievodný a kultúrny program.

Stánky s občerstvením a nápojmi budú pre Vás otvorené už od piatku 13.decembra

Každodenný kultúrny program je pripravený od 16. do 23. decembra. V rámci neho sa predstavia E-škola, ZŠ na Mariánskej ulici, ZŠ Energetikov a ZUŠ L. Stančeka a spevácka skupina JAS S so svojími vystúpeniami vždy o 13. h.

21. decembra o 10:00 hod je naplánovaný vianočný výlov kaprov,
22. decembra o 10:00 hod sa predstaví spevácky zbor Rozkvet.
23. decembra  o 10:00 hod je naplánovaný príchod skautov zo 14. zboru Prievidza s Betlehemským svetlom a vystúpenie folklórnej skupiny Hájiček.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke mesta Prievidza